Zenon Laskowik – To najbardziej aktualny obecnie kabaret w Polsce. No może z wyjątkiem naszego Sejmu. ( Przewałka2000” )

 

Dorota Stalińska – Świetni,profesjonalni,kochani! Szkoda, że nie ma ich na codzień w Polsce. Wystepowałabym tylko z nimi spokojna o aktualne teksty na wysokim poziomie.

 

Jacek Fedorowicz – Sztuka kabaretowa to bardzo trudna profesja opanowana jednak  bardzo dobrze przez kabaret „Pod Bańką”.

 

Marian Opania-Z okazji Waszego X-lecia życzę Wam co najmniej zdublowania jubileuszowej liczby w tak znakomitej formie artystycznej jak do tej pory. Do zobaczenia na scenie w Warszawie lub w Toronto.

 

Emilia Krakowska -To jest kabaret do zjedzenia. Pracuję wiele lat na estradzie i szczerze powiem, że jest to ewenement. Rzadko się zdarza oglądać taki ansambl twórczy – piszący,grający. Przypomina mi to występy tych najlepszych ze świata kabaretu. To jest eleganckie, profesjonalne, reprezentuje świetny poziom.  To nie kurtuazja gościa ale prawdziwe słowa uznania i podziwu.

 

Jerzy Gruza – Bardzo dobra i oryginalna muzyka. Niezwykle interesujące połączenie słowiańskiej duszy i amerykańskiego musicalu.  Jestem zafascynawany. ( „Przewałka2000” )

 

Krystyna Sienkiewicz – Jesteście fantastyczni, komunikatywni, inteligentni, zabawni i niestety młodsi. Wystepując z Wami czułam się „pod bańką”, bo kabaret Wasz uderza do głowy i troszeczkę niżej – w serca.

 

Stefan Friedmann – O kabarecie „Pod Bańką” mogę wyrazić się dobrze. Gdyby mnie zapraszali częściej na swoje programy wyrażał bym się jeszcze lepiej. Trudno, rozumiem nie mam dwunastu lat żeby płacić za pół biletu do Toronto. Ale zapisze się na studia wieczorowe. Studenci mają zniżkę. Więc nie zdziwcie się kiedy mnie zobaczycie na swojej kolejnej premierze! Wasz kibic Stefan Friedmann.

 

Agnieszka Fatyga – To co myślę o nich mogę ująć w jednym zdaniu: „ Hemar w Londynie – „Bańka” w Toronto”. Nic dodać nic ująć.

 

Krzysztof Piasecki – …Jeśli chodzi o kabaret „Pod Bańką” to mogę powiedzieć, że nie odbiegają swoim poziomem od kabaretów krajowych.  A wiele z nich przewyższają…  Teksty mają inteligentne, a wykonanie jest profesjonalne.  Widać, że się przykładają i że przyłożyć się umieją.  Nie widziałem dużo, ale to co widziałem pozwala mi napisać to co powyżej.  Jestem w branży tyle lat, że umiem rozpoznać nawet na malutkim fragmencie programu co kto jest wart.  A oni warci są!


0 Odpowiedzi to “O Kabarecie powiedzieli…”  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s
%d blogerów lubi to: